"Це роблять нормальні країни": Експерт розповів, як протидіяти росіянам на морі

На кожний крок противника має бути дзеркальна відповідь.
Борис Бабін. Фото: liga.net.

Українські прикордонники мають протистояти російській агресії на Чорному та Азовському морях. В інтерв'ю про це заявив Борис Бабін, колишній представник президента України в Автономній республіці Крим, передають Патріоти України.

"РФ перекриває акваторію моря через приписи. Вони там нібито навчання проводять. Як і у всьому іншому в нас тут немає жодних зеркальних відповідей. Ну прикладом: Росія зупиняє українські судна, які заходять в порти "Маріуполь" та "Бердянськ". Оглядає їх, стоять вони на рейді, втрачають гроші. Але нажаль ми їм не відповідаємо. Ми хоч на одному судні, яке працює з Росією щось знайшли? Ми хоч одне судно затримали? Ні, ми не затримали жодного судна.

Затримували тільки тоді, коли до нас заходили. На всьому Азові затримали рибальське судно "Норд", але воно наше. Я зараз кажу про судна, що заходять в російські порти під іноземним прапором. Ми це не робимо, але якби себе поважали, то на судні, що прямує в російський порт наші прикордронники знайшли б випадково наркотики, порнографію. Це роблять нормальні країни", - каже він.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "С такой авоськой можно и за картошкой!": Мережа вибухнула через "оригінальну" маску нардепа в Раді (фото)

понеділок, 25 травень 2020, 20:00

Ліза Богуцька вирішила бути не такою, як усі, і одягла "засіб захисту" в сіточку. Нардеп від партії "Слуга народу" Єлизавета Богуцька відзначилася оригінальною захисною маскою від коронавірусу, яка обурила українців, про що вони активно пишуть в мережі...

Путін на Місяці: Москва вирішила вразити світ проектом з побудови космоплану

понеділок, 25 травень 2020, 19:55

"Роскосмос", що не в змозі підтримувати навіть свої технології 1970-80-х, націлився на "прорив". З іншого боку, якщо колеги по ВПК закладають авіаносці, крейсера, криголами з неясною перспективою, чому б і собі не "освоїти" десятків мільярдів на дурняк