"Це складне питання": В "Азові" розповіли, чому навряд чи візьмуть на службу білорусів і росіян

Громадяни Росії та Білорусі навряд чи пройдуть відбір до лав бригад Національної гвардії України "Азов", передають Патріоти України.

Джерело: офіцер 12 бригади спепризначення "Азов" НГУ, Герой України Лев Пашко в інтервʼю "Українській правді"

Пряма мова: "Це – складне питання. Якщо на співбесіді ми бачимо, що людина з Росії чи Білорусі, і є певні нюанси, скажімо так, в розмові, то, незважаючи на те, що ми можемо її оформити, я гадаю, що підрозділ відмовиться (брати цю людину – УП).

Якщо ж у людини якісь тісні зв'язки з Російською Федерацією чи з якимись сумнівними особистостями, то ця людина також може не пройти етапи внутрішньої перевірки нашою службою безпеки".

Деталі: Пашко додає, що іноземці загалом можуть брати участь у відборі до "Азова", бо це дозволено законодавством.

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...