Це смішно, але правда: У РФ пропонують змінити назву посади Путіна на "зрозумілу росіянам"

У Росії слово президент пропонують замінити на правитель. Депутати Держдуми це аргументують тим, що так називається посада керівника США, що є незрозумілим "російському вуху", а тому слід замість президента вживати правитель. Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

Ідея замінити слово президент на правитель належить партії ЛДПР. Там заявили, що слово президент походить зі США, а тому в Росії слід його замінити на щось більш зрозуміле для громадян країни-окупантки.

"У нашій країні це за історичними мірками взагалі нове слово, і, поки воно не вкоренилося остаточно, можна його спокійно замінити. Наприклад, на словосполучення "голова держави" або слово "правитель". І те, й інше зрозуміліше російському вуху", - йдеться у повідомленні партії.

Відмовились від знаменитих "мангалів": Росія почала тотально бронювати новітні танки Т-90М "Прорыв" динамічним захистом "Контакт"

понеділок, 4 грудень 2023, 2:35

Т-90М перетворили на справжній "бутерброд" з шарів динамічного захисту, включно зі встановленням "Контакту" навіть на люки. Під час виробництва танку Т-90М "Прорыв" у РФ почали штатно встановлювати додатковий динамічний захист за новою вкрай щільною с...

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...