"Це справді Росія": Поклонська у Сербії зробила нахабну заяву про Крим

Показово, що з Няшею-зрадницею в Белграді зустрівся лідер ультранаціоналістичної Радикальної партії Воїслав Шешель, якого Міжнародний суд у справах колишньої Югославії засудив за вчинення військових злочинів.

Наталя Поклонська. Фото: ТАСС.

Колишня "прокурорка" окупованого Росією Криму, а нині депутатка нелегітимної Держдуми Наталія Поклонська заявила, що український півострів і Севастополь нібито є Росією. Така брехлива заява прозвучала з її вуст під час візиту в парламент Сербії на запрошення ультранаціоналістичної опозиційної партії "Двері", передають Патріоти України.

"Крим і Севастополь справді Росія", – висловилася посіпака окупантів. Аналогічну риторику озвучив і заступник голови "російського уряду" окупованого Криму Георгій Мурадов, який також приїхав до Белграда з Поклонською.

Показово, що з ними в Сербії зустрівся лідер ультранаціоналістичної Радикальної партії Воїслав Шешель, якого Міжнародний суд у справах колишньої Югославії засудив за вчинення військових злочинів. Спілкуючись із Поклонською і Мурадовим, Шешель нахабно заявив, що Крим – це нібито "стара російська земля".

Джерело: Крим.Реалії

"Як посіпаки Кремля в Німеччині привласнюють мільйони євро європейських платників податків", - блогер

середа, 3 березень 2021, 23:12

Залишається лише сподіватись, що німецька правоохоронна система впорається з кремлівською пропагандою та мережею агентів. Незважаючи на масштабну інформаційну війну Росії проти Німеччини, Берлін продовжує непохитно підтримувати Україну на міжнародній а...

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...