Це стане важким ударом по державі-агресору: Венедіктова у Гаазі дізналась, коли очікується вирок російським терористам у справі МН17

Справа МН17: стало відомо, коли очікується вирок російським терористам

На суді в Гаазі у справі про збитий пасажирський літак "Боїнг" рейсу MH17 в небі над захопленою окупантами території на Донбасі влітку 2014 року вирок можуть винести наприкінці 2022 року. Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", зазначають Патріоти України.

"Прокурори в листопаді цього року скажуть свою завершальну промову. Судді вже поставили графік, коли вони можуть винести цей вирок", - сказала Венедіктова.

За її словами, це може бути "або вересень 2022 року, або листопад 2022 року, або грудень 2022 року".

Також глава ГПУ закликала різноманітних "експертів" не заважати працювати прокурорам Нідерландів, які "дуже чесно і професійно виконують свою роботу, щоб дійсно можна було вкластися в ці терміни, які поставили в суді".

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...