"Це станеться в 2034 році": Ексголовнокомандувач НАТО прогнозує загибель західного світу та перемогу Китаю

Колишній головнокомандувач НАТО в Європі, американський генерал Джеймс Ставрідіс представив свою нову книгу, в якій написав про загибель західного світу. Твір адмірала носить назву «Рік 2034: Роман про Наступну світову війну», і в своїй книзі військовий багато розмірковує про західні країни, інформують Патріоти України.

Журналісти вже переклали міркування генерала і зазначили, що, згідно з його прогнозом, через 13 років в Південно-китайському морі відбудуться відразу кілька інцидентів за участю китайців і американців. Саме ці дві ядерні держави почнуть військовий конфлікт. Як стверджує Ставрідіс, американська армія є однією з найсильніших у світі, і влада США щорічно витрачає на оборону сотні мільярдів доларів, проте це не допоможе Вашингтону в протистоянні з Китаєм.

На думку адмірала, на сторону Пекіна відразу встануть Іран і Росія, в результаті чого США зазнають поразки. Крім того, Ставрідіс зазначає, що своїм твором він хотів донести до Білого дому інформацію про те, що Сполучені Штати вже втрачають свою перевагу над Китаєм, і їх чекає серйозна поразка в сутичці з цією ядерною державою. «З кожним роком відставання Китаю від США скорочується, а в ряді галузей Піднебесна вже випереджає Америку», - підкреслив колишній головнокомандувач.

Росія незабаром залишиться без авіації, літаки вже розбирають на запчастини, - Welt

вівторок, 5 липень 2022, 0:30

Авіасполучення в Росії може повністю припинитися – авіакомпаніям вже доводиться розбирати неушкоджені літаки на деталі для ремонту суден Airbus та Boeing. Через санкції у росіян більше немає доступу до сертифікованого технічного обслуговування та запча...

На воргів тут чекає лише пекло: ЗСУ показали, як наші гелікоптери Мі-8 ведуть вогонь по позиціях окупантів (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 0:27

У відкритому доступі з’явилось унікальні кадри роботи української авіації по позиціях російських окупаційних військ, передають Патріоти України. Зокрема, на відео зафіксовано, як одразу чотири гелікоптери Мі-8 влаштовують ворогові "спекотний" день на о...