"Це станеться в 2034 році": Ексголовнокомандувач НАТО прогнозує загибель західного світу та перемогу Китаю

Колишній головнокомандувач НАТО в Європі, американський генерал Джеймс Ставрідіс представив свою нову книгу, в якій написав про загибель західного світу. Твір адмірала носить назву «Рік 2034: Роман про Наступну світову війну», і в своїй книзі військовий багато розмірковує про західні країни, інформують Патріоти України.

Журналісти вже переклали міркування генерала і зазначили, що, згідно з його прогнозом, через 13 років в Південно-китайському морі відбудуться відразу кілька інцидентів за участю китайців і американців. Саме ці дві ядерні держави почнуть військовий конфлікт. Як стверджує Ставрідіс, американська армія є однією з найсильніших у світі, і влада США щорічно витрачає на оборону сотні мільярдів доларів, проте це не допоможе Вашингтону в протистоянні з Китаєм.

На думку адмірала, на сторону Пекіна відразу встануть Іран і Росія, в результаті чого США зазнають поразки. Крім того, Ставрідіс зазначає, що своїм твором він хотів донести до Білого дому інформацію про те, що Сполучені Штати вже втрачають свою перевагу над Китаєм, і їх чекає серйозна поразка в сутичці з цією ядерною державою. «З кожним роком відставання Китаю від США скорочується, а в ряді галузей Піднебесна вже випереджає Америку», - підкреслив колишній головнокомандувач.

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...

Цілили по портовій інфраструктурі: Окупанти вдарили балістикою по Одещині, є постраждалі

неділя, 21 квітень 2024, 15:32

У неділю, 21 квітня, країна-агресор Росія вдарила балістикою по Одеській області, унаслідок чого постраждали четверо людей. Про це повідомили Сили оборони півдня у Telegram, передають Патріоти України. «Ворог продовжує точкові ракетні удари. Пообіді вд...