"Це суттєво вплине на перебіг війни": Болгарія продасть Україні величезну кількість боєприпасів радянського зразка

патрони

Болгарія, швидше за все, продасть Україні величезну кількість боєприпасів через посередників, що може суттєво вплинути на хід війни, заявив в інтерв'ю bTV колишній міністр оборони цієї країни Бойко Ноєв.

Тимчасовий виконувач обов'язків міністра оборони передасть старі боєприпаси вартістю майже 175 мільйонів євро державному військовому заводу, а натомість отримає нові боєприпаси, оголосили в міністерстві, пише euractiv.com.

Це робиться для того, щоб величезна кількість старих боєприпасів зі складів болгарської армії потрапила до України, додав ексміністр оборони, який добре знайомий зі збройовим бізнесом у країні.

«Це найбільше переозброєння болгарських сухопутних військ у новітній історії. Це величезна кількість боєприпасів — сотні тисяч. Відбувається величезне зростання цін на боєприпаси, й ці боєприпаси будуть продаватися через посередників в Україну, — додав колишній міністр. — Це така кількість боєприпасів, яка може переломити хід війни на деяких напрямках на українському фронті».

Болгарська армія має запаси боєприпасів радянського зразка, які потрібні українській армії для старої зброї — танків, гаубиць, протитанкових гранатометів, радянських реактивних систем залпового вогню, АК-47 тощо.

У розслідуваннях EURACTIV раніше повідомлялося, що постачання в Україну з Болгарії зброї на мільярди євро не припинялося, попри офіційні заяви влади в Софії.

Лише кілька днів тому президент Румен Радєв заявив, що Болгарія продаватиме зброю та боєприпаси іншим європейським країнам за умови, що їх не буде відправлено до України.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...