"Це таке ноу-хау": Опозиціонер розповів, як Кадиров готується до розпаду Росії

Путінський посіпака Рамзан Кадиров займається укріпленням позицій своєї родини, призначаючи "своїх" на посади. Це може свідчити про те, що він починає підготовку до розпаду Росії. Про це сказав російський опозиційний політик Геннадій Гудков, передають Патріоти України.

Система родинної влади, але є нюанс

Рамзан Кадиров активно дарує різні державні посади у Чечні представникам своєї родини. Як відзначає Гудков, у нього на це є карт-бланш особисто від Путіна. До прикладу, нещодавно свого 18-річного сина Ахмата він призначив першим заступником міністра республіки з фізичної культури, спорту та молодіжної політики.

"Я хвилююся, що робитиме Кадиров, коли закінчаться родичі. Я думаю, почне призначати на посади своїх домашніх улюбленців – котів, собак. До цього його маразм дійде, якщо хлопці стають міністрами. Це ноу-хау Кадирова. Не знаємо таких прецедентів, щоб система родинної влади виглядала так карикатурно", – акцентував політик.

Кадиров діє доволі активно, вочевидь, усвідомлюючи, до чого усе йде. Зокрема, він створює резерви, формує збройні підрозділи, просить у Путіна додаткову зброю та системи ППО.

"Він готується до негативних сценаріїв. В нього є відчуття на загрози своїй безпеці. Тому так себе поводить, що про всяк випадок готується до розпаду Росії. Він розуміє, що ворогів у нього безмежно. Врятувати його може серйозне військо і надійні люди на всіх посадах", – підсумував Геннадій Гудков.

Будь-яка "нічия" у війні з Росією провокуватиме її йти далі: Трегубов вказав на ризики для України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:58

Майор ЗСУ, журналіст, публіцист, блогер, громадсько-політичний діяч, співзасновник партії "Демократична Сокира" Віктор Трегубов висловив переконання, що перемога у війні з Росією визначить майбутнє України, незалежно від кордонів. Про це він сказав у е...

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...