"Це такі козирі, які дуже складно крити": Аналітик розповів про козирі України, які Росії складно крити

Дрони, якими можна завдавати ударів на відстань понад 1 тис. км, тепер має Сили оборони України, повідомив Ігаль Левін, передають Патріоти України.

Військовий аналітик наголосив на тому, як добре, коли слова керівництва країни не розходяться зі справою: обіцяли зробити далекобійну зброю і зробили її.

Ізраїльський блогер висловився про дрони українського виробництва: "Я пам'ятаю, як рік тому чи трохи більше сміялися з можливості створення дронів на 1 тис. км. Розумієте, самі українці посміялися, коли про це заявляла влада (довіра до влади в Україні не найвища) . Влада говорила, що ми розробляємо безпілотник. Українці говорили: "Нас Shahedами обстрілюють, а там якісь заяви робляться".

"Дуже красиво, коли слово і справа йдуть разом, тобто коли щось заявляється і потім це робиться. Це такі козирі, які дуже складно крити. Мені здається, що коли заявляється про 2 тис. км., а потім про 3 тис. км. км (про це знову ж таки говорить зарубіжна преса, але диму без вогню не буває), то я не здивуюся, якщо ми побачимо поразку мети на 2 тис. км. – похвалив політичне керівництво України Ігаль Левін.

Головна теза з інтерв'ю військового аналітика: "Чи можна створити безпілотник, який летітиме на 2 тис. км? Так, можна. Якщо хоч одна причина, чому Україна не може створити такий безпілотник? Немає жодної причини".

Угорщина блокує рішення для початку переговорів про вступ України в ЄС – журналіст

середа, 29 травень 2024, 21:16

Посли країн – членів ЄС не можуть схвалити проєкт переговорної рамки щодо вступу України в Євросоюз. Про це 29 травня в Х повідомив редактор Radio Free Europe / Radio Liberty в Європі Рікард Йозвяк, передають Патріоти України. За його словами, причиною...

Українець намагався завербувати поляка, щоб той шпигував за військовою допомогою для ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 21:03

У Польщі судитимуть 26-річного українця, який, за даними слідства, вербував поляка для роботи на іноземну розвідку. Зокрема, він пропонував стежити за переміщенням військової допомоги для України. Про це повідомили у польській прокуратурі у середу, 29 ...