
В окупованому Криму ввечері 18 серпня знову лунають вибухи. Цього разу – на військовому аеродромі Бельбек. Офіційних підтверджень поки немає, однак у мережі з'являється все більше повідомлень про вибухи, інформують Патріоти України.
Місцеві жителі чули гучні звуки з боку аеродрому. Кажуть, що це точно не салюти, бо аж вікна тремтіли. Після цього пролунали сирени. Також мчали машини "МНС".



Згодом в чатах Севастополя з'явились повідомлення про повторні вибухи. Додали також відео.
До речі, у місцевих чатах оприлюднили ще одне відео нібито з Бельбеку. Однак інформація поки офіційно не підтверджена. Ймовірно, це старі кадри.
Аеродром Бельбек розташований під Севастополем. Після окупації Криму Росією помістила на ньому 38 винищувальний авіаційний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-ї армії ВПС і ППО.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...