
Кияни та жителі Київської області не повинні передчасно розслаблятися, адже не можна стверджувати, що небезпека уже повністю минула, передають Патріоти України.
Поки що зарано повертатися до української столиці чи до міст, які були звільнені від російських загарбників. Таку думку висловив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, ексочільник Луганської ВЦА Георгій Тука під час чату на Главреді.
"Зараз "розслабилося" здебільшого цивільне населення, а не ті люди, які зі зброєю в руках захищали і захищають підходи до Києва. Що стосується цивільного населення, то в такій поведінці немає нічого дивного: людині не властиво тривалий час перебувати в напруженому і пригніченому стані. Хоча це "розслаблення" насправді дещо передчасне", – зазначає Тука.
За його словами, влада Києва та населених пунктів у передмісті столиці діють абсолютно правильно – вони постійно закликають не поспішати з поверненням додому. Проте не всі громадяни прислухаються до цієї поради.
"Переважна більшість людей дослухається до таких порад, але хтось все одно повертається до Києва. Це відбувається з різних причин: у когось не вистачає коштів для того, щоб десь винаймати житло, хтось турбується про домашніх улюбленців, хтось хвилюється за своє житло. У будь-якому разі я б не радив поки що повертатися до тих міст, які тільки-но звільнені від російських окупантів", – наголосив Георгій Тука.
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...