"Це війна, а не пікнік": Боррель відповів на закид, що зброя ЄС нібито не доходить до українських бійців

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель відповів на провокативне питання журналіста про те, чи дійсно європейські поставки зброї доходять до українських бійців і допомагають досягати результатів на місцях. Про це він розповів в інтерв'ю офіційному журналу ЄС, передають Патріоти України.

"Це війна, а не пікнік. Росія бомбить конвої (зі зброєю. – Ред.). З нашого боку, у нас є гроші, щоб черпати з наших запасів і є що транспортувати до логістичних центрів уздовж європейських кордонів України. Але потім вони (партії озброєння. – Ред.) мають вийти на лінію фронту, і українські воїни зможуть їх використовувати. Тому ми також віддавали перевагу зброї, якою українці вже вміють користуватися", – сказав Боррель.

Також він відповів на побоювання деяких європейців, що країни ЄС самі залишаться без зброї. "Саме враховуючи цю гіпотезу, ми прийняли план дій з трьох пунктів: спочатку відновити існуючі довоєнні потужності в Україні, потім розвивати наші потужності, щоб виробляти більше, і, нарешті, прискорити технологічну модернізацію нашого озброєння. За сто днів війни наші запаси необхідно терміново поновити", – сказав голова дипломатії ЄС.

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.