"Це війна, майже справжня": Лавров по-новому заговорив про "спецоперацію" в Україні (відео)

Скандальний глава російського МЗС Сергій Лавров заявив, що вторгнення в Україну було заздалегідь сплановано, але не Москвою, а колективним Заходом. За його логікою, "гібридна" війна саме проти Росії перетворилася на справжню, передають Патріоти України.

Трактування подій, які творить армія загарбників в Україні, Лавров озвучив на одному з виступів, яке транслювали російські ЗМІ. Знову опальний політик заговорив про небезпеку для російської мови та культури.

"Тому коли ми говоримо про те, що там відбувається на Україні, ми говоримо, що війна з гібридної перетворилася майже на справжню. Захід давно планував її, щоб знщити все російське – від мови до культури, – які століттями були на українській території", – жалібно сказав Лавров.

Нагадаємо, що раніше і Путін знову озвучив свої фантасмагоричні причини введення військ в Україну тим, що таким чином він намагався зупинити війну. Загалом, все по Оруеллові: "Війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила".

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...