Це вже як традиція: Ймовірного міністра освіти Шкарлета спіймали на плагіаті наукових робіт

У 2012 році сам Сергій Шкарлет в інтерв’ю “Голосу України” заявляв, що за плагіат необхідно карати всіх учасників навчального процесу, а не лише студентів.

Сергій Шкарлет. Фото: скріншот з відео.

Сергія Шкарлета, який є найбільш ймовірним кандидатом на посаду міністра освіти і науки України, спіймали на плагіаті. Про це на своїй сторінці у Facebook написала екс-міністр Ганна Новосад, передають Патріоти України.

“…вважаю гігантською репутаційною втратою і показовою зневагою до всіх, не лише до освітньої спільноти, міністра, який є кандидатом чи доктором сплагіачених наук”, — написала вона.

Роботи Шкарлета проаналізував портал “Помилки і фальсифікації у наукових дослідженнях”. Менш ніж за добу автори ресурсу нарахували три статті, які були сплагіачені. Портал показує, що роботи Шкарлета практично не відрізняються від робіт тих наукових співробітників, у яких він їх сплагіатив.
В одній зі статей ймовірний міністр просто замінював слова “промисловий” на “стратегічний”, “промисловість” на “економіку” і т.ін. У 2012 році сам Шкарлет в інтерв’ю “Голосу України” заявляв, що за плагіат необхідно карати всіх учасників навчального процесу, а не лише студентів.

З архіву ПУ. "Треба копати далі": На Венедіктову є задокументований компромат, - Тетяна Чорновол

неділя, 18 квітень 2021, 21:30

Ірина Венедіктова дуже близька до Михайла Добкіна, а також до певних спільних корупційних схем. На генерального прокурора України Ірину Венедіктову є задокументований компромат, пов’язаний з Михайлом Добкіним. Про це в ефірі «Прямого» в інтерв’ю Даші С...

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...