"Це вже сильно": Буданов розповів, який фейк російської пропаганди його найбільше вразив

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, що його вражають російські фейки, які активно поширює Кремль. Найбільше враження на нього справив фейк про "бойових комарів. Про це головний український військовий розвідник розповів в інтерв'ю Дмитру Комарову, передають Патріоти України.

"Комарі ось до речі – мене так вразило трошки... Бойові комарі – це вже сильно", - сказав Буданов. До слова, торік у жовтні постійний представник Росії в ООН Василь Небензя на засіданні Ради безпеки ООН заявив, що в Україні створили дрон,, який "транспортує у заданий район контейнер з великою кількістю комарів-переносників інфекції, й вивільняє їх; піл час укусу комарі інфікують атакованих людей збудниками особливо небезпечних захворювань".

За словами Буданова, у росіян повністю спотворене сприйняття світу. Причина цього - кремлівська пропаганда. Висловився голова ГУР і про російських полонених окупантів, які відверто брешуть на допитах. Підкоряючись інстинкту самозбереження, каже Буданов, вони брешуть на допитах, що "йшли рятувати українців". Втім, додає він - найстрашніше, що у підсвідомості вони так і ставляться до цього."Це страшно. Цілком у них мозок знищений пропагандою", - висловився керівник Головного управління розвідки.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...