Це вже третій очільник "спецоперації": Дворніков не виправдав надій, які на нього покладали у Росії, - військовий експерт

Російський генерал Олександр Дворніков більше не командує угрупуванням військ Росії в Україні. Він не виправдав надій, які на нього поклали у Кремлі. Замість Дворнікова операцією в Україні тепер командує генерал Геннадій Жидко. Про те, що сталося з Дворніковим, розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Дворніков не виправдав надій, які на нього покладали. Його усунули. Це вже третій очільник так званої "операції" (а по факту – війни). Герасімов не справився, Дворніков теж. А якщо вже замполіта ставлять командувати військами – то пиши пропало", – вважає Жданов.

Тож він гадає, він теж не доб'ється виконання тих завдань, які на нього покладає Путін. "Може й таке бути, що він єдиний, хто погодився на цю посаду. Тому що небойового генерала ставити на війну – заздалегідь програшна ситуація", – додав Жданов.

Дворнікова усунули від командування

  • Президент Росії Володимир Путін призначив нового командувача військ в Україні, генерала Олександра Дворнікова у квітні, що багато хто розцінив як визнання того, що початковий військовий план РФ провалився.
  • За словами американських офіційних осіб, Дворніков спробував змусити розрізнені повітряні та наземні підрозділи РФ координувати свої атаки, але останні два тижні його не бачили, що змусило деяких чиновників США розмірковувати про те, як він відповідає за військові дії.
  • Більше тижня тому команда Conflict Intelligence Team від джерел серед солдатів дізналася, що замість Дворнікова операцією в Україні тепер командує генерал Геннадій Жидко, колишній командувач Східного військового округу, а нині заступник міністра оборони Росії з військово-політичної роботи.
Джерело: 24 канал

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...