Це вже третій очільник "спецоперації": Дворніков не виправдав надій, які на нього покладали у Росії, - військовий експерт

Російський генерал Олександр Дворніков більше не командує угрупуванням військ Росії в Україні. Він не виправдав надій, які на нього поклали у Кремлі. Замість Дворнікова операцією в Україні тепер командує генерал Геннадій Жидко. Про те, що сталося з Дворніковим, розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Дворніков не виправдав надій, які на нього покладали. Його усунули. Це вже третій очільник так званої "операції" (а по факту – війни). Герасімов не справився, Дворніков теж. А якщо вже замполіта ставлять командувати військами – то пиши пропало", – вважає Жданов.

Тож він гадає, він теж не доб'ється виконання тих завдань, які на нього покладає Путін. "Може й таке бути, що він єдиний, хто погодився на цю посаду. Тому що небойового генерала ставити на війну – заздалегідь програшна ситуація", – додав Жданов.

Дворнікова усунули від командування

  • Президент Росії Володимир Путін призначив нового командувача військ в Україні, генерала Олександра Дворнікова у квітні, що багато хто розцінив як визнання того, що початковий військовий план РФ провалився.
  • За словами американських офіційних осіб, Дворніков спробував змусити розрізнені повітряні та наземні підрозділи РФ координувати свої атаки, але останні два тижні його не бачили, що змусило деяких чиновників США розмірковувати про те, як він відповідає за військові дії.
  • Більше тижня тому команда Conflict Intelligence Team від джерел серед солдатів дізналася, що замість Дворнікова операцією в Україні тепер командує генерал Геннадій Жидко, колишній командувач Східного військового округу, а нині заступник міністра оборони Росії з військово-політичної роботи.
Джерело: 24 канал

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...

Росіяни намагались модернізувати: ЗСУ захопили рідкісний міномет "Сани" з боєкомплектом (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 11:59

Військові ЗСУ захопили російський міномет 2С12А "Сани" разом із боєкомплектом до нього. Про це повідомили у СтратКомі ЗСУ, передають Патріоти України. "Рідкісний трофей. Міномет 2С12А "Сани" 120-мм і БК до нього", - йдеться у повідомленні. Зазначимо, 2...