"Це win-win для всіх": Кулеба закликав ЄС відкинути страхи та надати Україні статус кандидата

Надання Україні статусу кандидата в Європейський союз - це перемога як для нашої країни, так і для всієї Європи, йдеться в заяві голови МЗС України Дмитра Кулеби, передають Патріоти України.

"Більшість в ЄС розуміє, що статус кандидата на членство в ЄС для України принесе тільки переваги всій Європі. Це win-win для всіх. Потрібно лише перестрибнути чергові стереотипи і страхи. Ми активно допомагаємо в цьому нашим європейським друзям. Вирішальний момент вже близько", - написав він.

Кулеба пояснює, що статус кандидата в ЄС надзвичайно важливий, адже він юридично закріпить Україну в проєкті євроінтеграції.

"Це жирна крапка після десятиліть європейської політики стратегічної невизначеності щодо України. Невизначеності, яка перестала бути конструктивною", - зазначає міністр. Він додає, що кандидатство - це руйнування багаторічного російського наративу про те, що "Україну в ЄС не чекають".

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...

"Гаага чекає навіть на двірника, який у Кремлі прибирає": Пропагандистка Кремля розповіла глядачам, чому "Росія не має права програти" (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 13:15

"Вони готуються взяти наш Крим, а ми робимо, єдине, що можемо робити у цій ситуації, – бомбардуємо, бомбардуємо щодня. Бомбардуємо їхню інфраструктуру. Бачить бог, ми цього не хотіли", – цинічно говорила пропагандистка. . "Треба боятися програти, треб...