
Росія продовжуватиме подальший наступ на Харківщині, її плани не змінилися. Про це в ефірі “1+1” повідомив заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін, передають Патріоти України.
"Їхні плани не змінилися, вони будуть продовжувати... Це ж не перший раз, коли вони шось напланували і все пішло зовсім не так, як вони планували. Зараз вони знов накопичать достатньо сил і продовжуватимуть тиснути по тих напрямках, які вони для себе обрали. Не вийшло тими підрозділами, які спробували це зробити перший раз, значить назбирають нові підрозділи, назбирають десь "по окраинах" Росії нову "чернь" для своїх нових бригад, дивізій і всього іншого. І будуть далі тиснути. Вони від своїх планів не відмовились, не дивлячись навіть на те, що понесли величезні втрати і не мали жодного успіху", – наголосив штурмовик.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...