"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить півострів від російських загарбників, передають Патріоти України.

Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов в інтерв'ю "Українській правді". Відповідне відео було оприлюднено 8 червня,. Журналістка запитала, чому прогноз Буданова не справдився. Юсов відповів: "Ми говоримо про сценарії. Це ж не ставка в букмекерській конторі та не відривний календар на стіні".

Він сказав, що "відбуваються корективи". "Але загальна ситуація і загальна оцінка залишаються без змін: Україна, безумовно, поверне Крим. І в цій ситуації слова Буданова точно будуть пророчими", – запевнив співробітник розвідки.

Про конкретний період він говорити відмовився, вказавши, що зараз Україна веде активну фазу дій. "Я думаю, що неправильно обговорювати конкретні дати. Але думаю, що буде тепло", – поділився думкою військовий.

Юсов сказав, що останні події в Криму – "бавовна", "робота ППО", злами хакерами телебачення та ін. – "на настрої великої частини місцевого населення, яка чекає на деокупацію, впливають позитивно, підбадьорливо".

"Що стосується представників окупаційної адміністрації, то для них це чергові свідчення того, що вони там – тимчасові гості. Багато з них уже спакували валізи й відправили свої сім'ї в умовно безпечні місця", – заявив Юсов.

Пересічний склад окупантів залишається у Криму. "Його думка нікого не цікавить. І навіть якщо вони мають панічні настрої (а вони мають), то цього ніхто не враховує", – додав він.


Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...