"Це змінить хід "спецоперації": Кадиров погрожує ЗСУ новими "тактичними прийомами" (відео)

Незважаючи на повний провал планів РФ щодо розгрому ЗСУ, кремлівський ставленик у Чечні Рамзан Кадиров продовжує воювати з Україною за допомогою відеороликів. Цього разу він опублікував у себе в Telegram-каналі звернення, в якому анонсував «тактичні прийоми», які нібито якимось чином переламають хід війни, передають Патріоти України.

За словами Кадирова, який раніше стверджував, що ось-ось захопить Київ, справжня «спецоперація» РФ ще не розпочалася, і незабаром українські військові «втечуть» з країни. «Днями ви побачите справжню, дон, спецоперацію, яка, дон, видно буде, як ці шайтани тікають не тільки з цих міст, а й з України, дон», — заявив ватажок так званої TikTok-армії, яка вже давно стала приводом для глузувань серед користувачів соцмереж.


Пригоди VIP-окупантів: Глава Північної Осетії та російські пропагандисти на Запоріжжі потрапили під обстріл

неділя, 5 лютий 2023, 17:11

Глава Республіки Північна Осетія в РФ Сергій Меняйло разом із російськими пропагандистами ТАСС і "Первого канала" потрапили під обстріл на території Запорізької області. Зазначається, що це сталося під час "відвідування позицій осетинських добровольчих...