Це зовсім не страх COVID-19: Арестович розповів про справжню причину відмови глави Кремля їхати на G20

Володимир Путін та Сі Цзіньпін не прилетять до Риму на саміт G20, який пройде 30-31 жовтня. Офіційна причина – новий спалах коронавірусної інфекції, передають Патріоти України.

Позаштатний радник Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що господар Кремля вважав за краще залишитися у своїй резиденції та пропустити один із важливих політичних заходів не через COVID-19. "Путін знає, що його буде висічено на цьому саміті. Починаючи з того, що РФ і Китай - основні противники НАТО. Це прописано в їхніх керівних документах. Він знає, що йому нема чого пред'явити, а відповідати доведеться на багато неприємних питань, насамперед таких, що стосуються газу, а Китаю - COVID-19. Їхати отримувати по щоках у дипломатичному сенсі, я так розумію, немає бажання ні в керівництва Китаю, ні в керівництва РФ. От вони і воліють залишатися в бункерах...," – зазначив Арестович.

Переговори із РФ відбудуться за потреби у Зеленського - Подоляк

п’ятниця, 20 травень 2022, 0:31

Переговори з Росією не закінчилися, вони призупинені, оскільки будь-яка війна закінчується переговорами. Про це заявив радник глави офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Переговори Зеленського з Путіним відб...