
Володимир Путін та Сі Цзіньпін не прилетять до Риму на саміт G20, який пройде 30-31 жовтня. Офіційна причина – новий спалах коронавірусної інфекції, передають Патріоти України.
Позаштатний радник Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що господар Кремля вважав за краще залишитися у своїй резиденції та пропустити один із важливих політичних заходів не через COVID-19. "Путін знає, що його буде висічено на цьому саміті. Починаючи з того, що РФ і Китай - основні противники НАТО. Це прописано в їхніх керівних документах. Він знає, що йому нема чого пред'явити, а відповідати доведеться на багато неприємних питань, насамперед таких, що стосуються газу, а Китаю - COVID-19. Їхати отримувати по щоках у дипломатичному сенсі, я так розумію, немає бажання ні в керівництва Китаю, ні в керівництва РФ. От вони і воліють залишатися в бункерах...," – зазначив Арестович.
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...