Це зиінить все і стане початком повної перемоги України: Піонтковський назвав найвразливішу ціль у системі російських військ

Найбільш вразливою ціллю у системі військ Російської Федерації є тимчасово окупований Крим. Вихід до узбережжя є найімовірнішим сценарієм подальших дій українських захисників. Таку думку висловив у коментарі "24 каналу" російський публіцист та політолог Андрій Піонтковський. Він заявив, що ті, хто пропонують залишити Крим "питанням для переговорів", не розуміють, як розвиватимуться події, передають Патріоти України.

За словами публіциста, наступні плани української армії нібито вже більш ніж зрозумілі – йдеться про деокупацію Мелітополя та вихід нашої армії на узбережжя.

"Це перетворить Крим і окуповану територію півдня на величезний Кримсько-Херсонський котел, єдиною ниточкою зв'язку якого із зовнішнім світом залишиться Кримський міст", – сказав Піонтковський.

Він упевнений, що це розуміють і в російському генштабі, про що свідчать фортифікаційні споруди в Криму та чутки про підготовку виведення російських військ із Запорізької АЕС.

Піонтковський додав, що з військового погляду це дуже просто пояснюється – той контингент, який є на ЗАЕС, потрапить в оточення на першому ж етапі операції, про яку говорить політолог. Фактично, за його словами, може повторитися сценарій Херсона.

"Це в Росії також розуміють, тому й готують відведення військ, але роблять це, так би мовити, на випередження, щоб не вигадувати знову про "жест доброї волі", "перегрупування" або "непросте рішення". Тут все подадуть як домовленість з МАГАТЕ, тобто "жест доброї волі" не щодо України як ворога, а щодо всього людства, щоб ліквідувати загрозу ЗАЕС", – резюмував він.

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...

Трикутник Медведівка-Джанкой-Армянськ: Росіяни зводять укріплення та накопичують сили у Криму не для наступу, а для оборони, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 17:56

Ситуація, яка наразі складається у Криму, свідчить про те, що на півострові більш готуються до оборони, аніж до якихось масштабних компаній. У північний частині півострова розгорнули велику кількість російських окупантів. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розпо...