"Цей громадянин мав якісь проблеми": Президент Бразилії став "адвокатом" Путіна у справі вбивства Навального

Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що "банально" звинувачувати Путіна у вбивстві Олексія Навального до офіційних результатів розслідування смерті опозиціонера. Про це Сілва висловився у неділю, показово відрізняючись своєю риторикою щодо смерті Навального серед інших лідерів Заходу та Європи, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Власне, "адвокатурою" щодо Путіна Лула зайнявся на прес-конференції, яку дав після участі в саміті Африканського Союзу в Аддіс-Абебі (Ефіопія). Як зазначив президент Бразилії, він утримається від висловлення позиції щодо смерті Навального з міркувань "здорового глузду".

"Цей громадянин помер у в'язниці, я не знаю, чи був він хворий або мав якісь проблеми... Висувати звинувачення - це банально. Я сподіваюся, що будуть пояснення, чому ця людина померла, ось і все", - сказав Інасіо Лула да Сілва.

Такі коментарі політика свідчать про те, що "незахідні країни" не приєдналися до зусиль Заходу, спрямованих на глибоку ізоляцію Путіна через вторгнення в Україну та інші питання, вказує ЗМІ.

Reuters нагадує, що Лула відомий різними заявами щодо війни в Україні: він публічно засуджував вторгнення РФ, але водночас закликав до невигідного для української сторони миру. Також він казав, що саме Сполучені Штати Америки безпідставно затягнули війну.

Українська артилерія працює вже на повну силу: У ЗСУ розповіли про зміни на фронті

неділя, 23 червень 2024, 0:30

Росіяни намагаються провести ротацію на Харківському напрямку . Можливості української артилерії на фронті суттєво посилилися останнім часом. Наразі у плані засобів ураження на лінії зіткнення досягнуто певного паритету. . Про це розповів речник опер...

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...