"Цей режим приречений": Фейгін спрогнозував у РФ громадянську війну з "кривавими річками"

Диктаторський режим Путіна вже приречений. Без громадянської війни цього разу не обійдеться, і Кремль сам створює її передумови. Як заявив російський правозахисник Марк Фейгін, Росію чекають "криваві річки", адже поява кримінальників зі зброєю обов'язково до цього призведе, передають Патріоти України.

"Цей режим – приречений. Вони самі собі петлю затягнули на шиї. Росія вийшла з 91-го року малою кров'ю, громадянської війни такої не було і ще чогось. Зараз так вже не вийде. Це будуть прям криваві річки. Вони самі створюють передумови для цього. Розпушення і фрагментація влади, поява кримінальників зі зброєю, цілих незліченних армій. Росія приречено летить у прірву, причому додаючи вуглинки топку. Цей поїзд мчить з прискоренням. Кінець неминучий, невідворотний, фатальний", - впевнений Фейгін.

На його переконання, збільшення кількості ПВК в Росії зростає. Еліти створюють їх на той випадок, коли все почне валитися. При цьому ватажок "вагнерівців" Євген Пригожин має "особисту індульгенцію від Путіна".

"У Пригожина особиста індульгенція від Путіна і, найголовніше, довгий термін. Він все це ліпить з 14-го року. Все-таки треба час, щоб створити, і бюджетні гроші, щоб налагодити. Навіть міністру оборону Шойгу, який напевно хоче подібним чином пройти. Вони ж воюють всередині себе – Міноборони та ПВК "Вагнер". Безумовно, все робиться з розрахунком, що Пригожин буде підданий такому тиску, при якому вони зіграють в апаратну гру з його заміною у всьому. А Пригожин, як понятійний барига, більш хваткий. Якщо за щось взявся, він за ціною не постоїть. Хочеш – кувалдою голову відіб'є, хочеш – все що завгодно", - зазначив Фейгін.

За його словами, ПВК - це прото-структура держави. Держава фрагментується, йде від первинної інституційності, переходить до якихось альтернативних форм у приватних, напівдержавних та корпоративних інтересах. Фейгін зазначив, що Путіну потрібно, щоб скрізь був баланс.

"З одного боку, він знімає Лапіна, на якого повісили гріхи за Лиман, з іншого – призначає командувачем Сухопутних військ всієї Росії. Чи будуть вони битися з Пригожиним? Звичайно, будуть. Звичайно, вони хочуть всіх цих "пригожиних" утилізувати. У тому ж Соледарі", - зазначив Фейгін.

Правозахисник наголосив, що у Росії вже йде внутрішня боротьба. "Можна уявити, що координати Макіївки злив хтось зі своїх: "Сюди завезли, мобілізованих". Я таке цілком допускаю. Там цинізм в такій мірі, що я в таке охоче вірю", - зазначив він.

Джерело: УНІАН

Касетні ATACMS можуть з'явитися в Україні вже наступного тижня, - Newsweek

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Україна найближчими днями отримає зелене світло на отримання вироблених у США ракет із касетними боєприпасами великої дальності. Ракети ATACMS з'являться на фронті наступного тижня, передають Патріоти України з посиланням на Newsweek. "Цього тижня, ймо...

Ракетний удар по штабу ЧФ РФ у Севастополі навели завербовані українцями російські офіцери, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 9:23

Російські офіцери були завербовані українськими партизанами, щоб допомогти організувати ракетну атаку на штаб Чорноморського флоту в Криму минулого тижня. Процес вербування полегшив той факт, що багато офіцерів перебувають у скрутному фінансовому стано...