
Тарас Чорновіл дуже емоційно відреагував на загибель 26 березня чотирьох бійців ЗСУ під Шумами, зазначають Патріоти України. Ексдепутат та політичний експерт звинувачую у трагедії перед усім Зеленського і його оточення, адже від держави-агресора годі було чекати чогось іншого, ніж чергового спалаху заради знекровлення України та вбивства її кращих синів та дочок.
"Згідно інформації від Юрія Бутусова, в районі Шумів внаслідок обстрілу рашистських агресорів загинули четверо наших бійців. Реакції влади, гучних заяв, засідання РНБО, позачергового зібрання Ради ніхто не помітив. Це ж не двері й стінка розмальовані в ОПі у виродка... І ці гниди самі ж реально відповідальні за загибель хлопців. Пів року була заборонена розвідка. Своя влада своїй армії заборонила. А в цей час ворог укріплював позиції, підтягував і маскував міномети й артилерію. Якби військові не були осліплені своєю колаборантською владою, могли б прорахувати загрози ворожої атаки, потенційні напрямки обстрілу. Ця злочинна влада продовжує вбивати", - пише.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...