"Ці гн*ди самі відповідальні за загибель хлопців. Пів року заборонено розвідку. Своя влада своїй армії заборонила... Це ж не двері, розмальовані в ОП у вир*дка..." - Чорновіл

Тарас Чорновіл дуже емоційно відреагував на загибель 26 березня чотирьох бійців ЗСУ під Шумами, зазначають Патріоти України. Ексдепутат та політичний експерт звинувачую у трагедії перед усім Зеленського і його оточення, адже від держави-агресора годі було чекати чогось іншого, ніж чергового спалаху заради знекровлення України та вбивства її кращих синів та дочок.

"Згідно інформації від Юрія Бутусова, в районі Шумів внаслідок обстрілу рашистських агресорів загинули четверо наших бійців. Реакції влади, гучних заяв, засідання РНБО, позачергового зібрання Ради ніхто не помітив. Це ж не двері й стінка розмальовані в ОПі у виродка... І ці гниди самі ж реально відповідальні за загибель хлопців. Пів року була заборонена розвідка. Своя влада своїй армії заборонила. А в цей час ворог укріплював позиції, підтягував і маскував міномети й артилерію. Якби військові не були осліплені своєю колаборантською владою, могли б прорахувати загрози ворожої атаки, потенційні напрямки обстрілу. Ця злочинна влада продовжує вбивати", - пише.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: