
Тарас Чорновіл дуже емоційно відреагував на загибель 26 березня чотирьох бійців ЗСУ під Шумами, зазначають Патріоти України. Ексдепутат та політичний експерт звинувачую у трагедії перед усім Зеленського і його оточення, адже від держави-агресора годі було чекати чогось іншого, ніж чергового спалаху заради знекровлення України та вбивства її кращих синів та дочок.
"Згідно інформації від Юрія Бутусова, в районі Шумів внаслідок обстрілу рашистських агресорів загинули четверо наших бійців. Реакції влади, гучних заяв, засідання РНБО, позачергового зібрання Ради ніхто не помітив. Це ж не двері й стінка розмальовані в ОПі у виродка... І ці гниди самі ж реально відповідальні за загибель хлопців. Пів року була заборонена розвідка. Своя влада своїй армії заборонила. А в цей час ворог укріплював позиції, підтягував і маскував міномети й артилерію. Якби військові не були осліплені своєю колаборантською владою, могли б прорахувати загрози ворожої атаки, потенційні напрямки обстрілу. Ця злочинна влада продовжує вбивати", - пише.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...