"Ці питання не є пріоритетними для місцевої влади": Як у прифронтовій зоні Донбасу саботують порятунок поранених захисників України

У прифронтовому місті Селидове, яке приймає поранених бійців і цивільних, лікарі відчувають труднощі з діагностикою та евакуацією пацієнтів, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет ТСН.

У лікарні, через яку з початку війни пройшло 4 тис. поранених бійців, зламався томограф.

«Згоріла трубка. Він дуже необхідний для діагностичних цілей», – каже лікар-рентгенолог Селидівської районної лікарні Ольга Коломієць.

Крім того, стадіон у Селидове, який раніше використовувався як аеродром для евакуації поранених, засипали щебенем, і тепер посадити на нього гелікоптер неможливо.

Міський голова Віктор Ремізов в коментарі журналістам заявив, що ці питання не є пріоритетними для місцевої влади.

«Зламався томограф три тижні тому, що тепер? У нас багато що зламалося, я не думаю, що це на стільки актуально. Є набагато важливіші проблеми – шахтарям зарплату не платять», – сказав Ремізов.

Раніше повідомлялося, що штаб ООС намагається приховати справжні настрої українських бійців і жителів прифронтових населених пунктів.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...