
У прифронтовому місті Селидове, яке приймає поранених бійців і цивільних, лікарі відчувають труднощі з діагностикою та евакуацією пацієнтів, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет ТСН.
У лікарні, через яку з початку війни пройшло 4 тис. поранених бійців, зламався томограф.
«Згоріла трубка. Він дуже необхідний для діагностичних цілей», – каже лікар-рентгенолог Селидівської районної лікарні Ольга Коломієць.
Крім того, стадіон у Селидове, який раніше використовувався як аеродром для евакуації поранених, засипали щебенем, і тепер посадити на нього гелікоптер неможливо.
Міський голова Віктор Ремізов в коментарі журналістам заявив, що ці питання не є пріоритетними для місцевої влади.
«Зламався томограф три тижні тому, що тепер? У нас багато що зламалося, я не думаю, що це на стільки актуально. Є набагато важливіші проблеми – шахтарям зарплату не платять», – сказав Ремізов.
Раніше повідомлялося, що штаб ООС намагається приховати справжні настрої українських бійців і жителів прифронтових населених пунктів.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...