​"Ця боротьба може зіграти злий жарт": Дружина Зеленського розповіла, як чоловік готується до дебатів​ на "Олімпійському"

Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського - ОЛена, в інтерв'ю "Апострофу" розповіла, як її чоловік готується до дебатів з чинним президентом Петром Порошенко, як реагує на численні нападки на свою адресу та чому рідко дає прес-конференції, зазначають Патріоти України.

- Чи може Володимир Зеленський протистояти в дебатах Петру Порошенку?

- Однозначно, може. Звісно, будь-хто може впасти в ступор або не вчасно підібрати потрібне слово, коли нервує або перебуває в кризовій ситуації. Тим більше, наш гарант - дуже досвідчений оратор, і, звісно, ця боротьба досвіду з недосвідченістю може зіграти злий жарт. Але мені здається, що у Володимира все вийде; він витримає, він готується зараз. Найголовніше, що він всю свою передвиборчу програму не намагався грати в політика - він яким був, таким і залишився. Всі його публічні висловлювання, всі інтерв'ю, все відео — були непідготовленими. Можливо там були якісь недоліки, не так підібрав слово, не так почухався (посміхається). Але дебати - це публічний виступ, а він в цьому виглядає добре.

- Чи варто Зеленському взагалі виходити на дебати?

- Це питання справді дискусійне, ми всі дуже багато про це говоримо. Але з іншого боку, можливо, якісь плани та інформація не були повністю викладені під час передвиборної кампанії. Можливо щось треба розповісти додатково. Показати, в чому ти вже розібрався та що лише збираєшся робити, є багато цікавих моментів. Прихильники точно не відвернуться, але є ще люди, які не розуміють, хто він, та виступають проти, бо їм здається, що за цією фігурою нічого немає: ні команди, ні плану дій. Таких людей можна спробувати переконати - і мені здається, такий шанс є.

- Чи треба Зеленському виходити до журналістів?

- Я не радила йому виходити до журналістів. І без того вже багато виходів, комусь відмовляють, але багатьом ні. Все встигнути просто нереально. Знову ж таки, одна з претензій полягає в тому, що він недосвідчений, але знання та досвід це те, що накопичується. Він всі останні місяці цим займався, у нього цілими днями відбуваються консультації з експертами. Це складний процес, це навіть не навчання, це робота. Він повинен вникнути фактично в усе. Цього неможливо досягти за одну хвилину. Він зараз екстерном проходить курс молодого бійця. Мені здається - успішно.

- Ваше ставлення до "чорної" кампанії та звинуваченням щодо наркоманії?

- Коли такого взагалі немає і ніколи не було, виникає втома від усього цього. Втома не тільки у нас, але і у наших друзів, знайомих, у тих, хто спочатку мовчав, хоча ми нікого і не підтягуємо в свої ряди. Ми не звертаємося до співаків, артистів, які знають нас багато рокі,в з проханням підтримати нас. Але трапляється таке, що вони самі вже не витримують цієї брехні. Вони кажуть правду і це приємно. У цій ситуації шкода батьків, які починають переживати, але батьки з посмішкою до цього ставляться, тому що переживати нема про що. Вони сприймають це як черговий бруд, от і все.

Джерело: Апостроф

"Дуже задоволені їх використанням": Британія передасть Україні додаткові РСЗВ M270 - Бен Уоллес

четвер, 11 серпень 2022, 0:33

Велика Британія вирішила подвоїти кількість реактивних систем залпового вогню M270, які надає Україні. Лондон готовий передати ще три РСЗВ та боєприпаси до них. Про це заявив глава британської Міноборони Бен Уоллес у коментарі ВВС, передають Патріоти У...

"Битися доводиться з армією, яка проводить вже четверту хвилю мобілізації": У Росії заявили про "драматичне становище" своїх військових в Україні

четвер, 11 серпень 2022, 0:26

Російська армія в Україні може опинитися в "дуже драматичному становищі до кінця літа". Про це заявив член дорадчої ради Міноборони Росії, глава Центру аналізу стратегій і технологій Руслан Пухов, повідомляють Патріоти України із посиланням на Focus. З...