
Потрапити в полон для північнокорейського військового рівносильно зраді своєї країни, це переконання в КНДР прищеплюється з раннього віку. Про це в коментарі агентству Associated Press розповів Лі Сон Мін з нью-йоркського Фонду прав людини, який втік із КНДР у 2009 році, передають Патріоти України.
«Потрапити в полон живим вважається зрадою країни, лідера і всього, за що вони виступають», — сказав чоловік. Ця ідеологія закладається з ранніх років і зміцнюється під час військової підготовки.
«Через ганьбу, пов’язану з капітуляцією, героїчні солдати повинні берегти останні кулі, щоб накласти на себе руки», — стверджує Лі Сон Мін.
За його словами, він ділиться фотографіями загиблих північнокорейських солдатів зі своїми знайомими на батьківщині, проте «більшість північнокорейців навіть не знають, що відбувається».
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...