"Ця стратегія спрацювала у Сирії": Чого домагається Росія, атакуючи Україну дронами

Дрони-камікадзе, якими росіяни атакують Україну, мають на меті посіяти страх серед цивільного населення. Використання безпілотників – це стратегія терору. Про це пише норвезька газета Dagbladet з посиланням на військових експертів, передають Патріоти України.

Нинішню стратегію Росії газета порівнює з війнами в Чечні та Сирії, де відповідно сам Путін і підтримуваний Росією режим Асада бомбили, щоб поширювати страх.

"У Сирії стратегія спрацювала, коли бомбили села та менші території, де перебували повстанці. Але це щось зовсім інше, щоб досягти такого ефекту в цілій країні, особливо коли Захід надає передові системи озброєння", - заявляють норвезькі військові експерти.

Застосування Росією іранських дронів у війні проти України

Останнім часом, окрім ракетних ударів, Росія почала активно застосовувати для атак дрони-камікадзе іранського виробництва. Ними окупанти бʼють по обʼєктах інфраструктури, а також по будинках мирних людей.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...