Цікаві дані Пентагону: Що насправді приховує Кремль про пожежу на ядерній субмарині

Російські військові офіційно підтвердили, що 1 липня в російських територіальних водах на глибоководному апараті в ході проведення біометричних вимірювань виникла пожежа.

Росіяни в соціальних мережах вражені відчувають справжній шок після публікації новини про загибель 14 російських підводників. Однак в соціальних мережах висловлюють сумніви з приводу офіційної версії - з'явилися дані Пентагону від 2015 року, зазначають Патріоти України.

Російські військові офіційно підтвердили, що 1 липня в російських територіальних водах на глибоководному апараті в ході проведення біометричних вимірювань виникла пожежа. 14 моряків-підводників загинули в результаті отруєння продуктами горіння. Росіян новина приголомшила і викликала глибокий шок: раптова загибель великої кількості російських моряків стала для багатьох величезною несподіванкою. При цьому дехтов соціальних мережах висловлює сумніви з приводу офіційної версії.

"Биометрические исследования дна", ага... "АС-12 "Лошарик" - диверсионный аппарат для разрушения различной подводной инфраструктуры. В случае глобального конфликта АС-12 может серьезно подорвать работу Интернет, разрушив магистральные кабели связи между материками", - пишуть в Мережі.

Україна отримає від Нідерландів систему Patriot

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:24

Нідерланди спільно ще з однією державою передадуть Україні систему протиповітряної оборони Patriot. . Яка ще країна допоможе з постачанням системи - невідомо. Про це 21 червня повідомила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, передає ANP. . ...

"Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - Єрмак засудив кума

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:12

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував конфлікт у Дніпрі за участю народного депутата Миколи Тищенка. . "Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депут...