Цікаві цифри: Яка партія витратила найбільше грошей на рекламу в інтернеті

На політичну рекламу у Facebook протягом вересня в Україні витратили понад $1 мільйон, передають Патріоти України.

Загалом витрати на політичну та соціальну рекламу в українському сегменті соцмережі 2020 року перевищили $2,56 мільйона, повідомляє громадський рух "Чесно".

За 25 днів вересня витрати на соцмережі зросли удвічі у порівнянні з серпнем. Цього місяця на рекламу найбільше витрачали партійні сторінки та особисті сторінки політиків. На них припадає близько 75% усіх витрат у вересні.

На рекламу в соцмережі у вересні найбільше витрачали партії "За майбутнє" та її представники – понад $203 тисячі. Левова частка витрат політсили припадає на рекламу з партійної сторінки та сторінок Ігоря Палиці й Олександра Шевченка. "За майбутнє" перевершила сукупні витрати інших лідерів рейтингу – "Слуги народу" та "Нашого краю", які у вересні за рекламу в соцмережах заплатили $137 і $64 тис. відповідно.

"Європейська солідарність" витратила на соцмереж $46 тисяч, ОПзЖ — $39 тисяч, "Перемога Пальчевського" — $38 тисяч, "Пропозиція" — $35 тисяч і "Батьківщина" — $25 тисяч.

Громадянський рух "Чесно" звернув увагу, що партії вибирають різні стратегії поширення реклами. Якщо одні просувають такий контент через офіційні партійні сторінки й особисті сторінки своїх представників, то інші створюють складні мережі сторінок, котрі прямого зв'язку з партією чи кандидатом не мають.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...

З архіву ПУ. "Вони долб***би. Інфантильні, причому": "Слуга народу" влаштував скандал і образив батьків школярів через гроші

субота, 24 жовтень 2020, 23:55

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський образив батьків учнів однієї зі шкіл Дніпра і закликав їх самостійно купити кришки від каналізаційних люків, замість того щоб вимагати це від влади. Про це обранець Зеленського написав на св...