Цікаві цифри: Яка партія витратила найбільше грошей на рекламу в інтернеті

На політичну рекламу у Facebook протягом вересня в Україні витратили понад $1 мільйон, передають Патріоти України.

Загалом витрати на політичну та соціальну рекламу в українському сегменті соцмережі 2020 року перевищили $2,56 мільйона, повідомляє громадський рух "Чесно".

За 25 днів вересня витрати на соцмережі зросли удвічі у порівнянні з серпнем. Цього місяця на рекламу найбільше витрачали партійні сторінки та особисті сторінки політиків. На них припадає близько 75% усіх витрат у вересні.

На рекламу в соцмережі у вересні найбільше витрачали партії "За майбутнє" та її представники – понад $203 тисячі. Левова частка витрат політсили припадає на рекламу з партійної сторінки та сторінок Ігоря Палиці й Олександра Шевченка. "За майбутнє" перевершила сукупні витрати інших лідерів рейтингу – "Слуги народу" та "Нашого краю", які у вересні за рекламу в соцмережах заплатили $137 і $64 тис. відповідно.

"Європейська солідарність" витратила на соцмереж $46 тисяч, ОПзЖ — $39 тисяч, "Перемога Пальчевського" — $38 тисяч, "Пропозиція" — $35 тисяч і "Батьківщина" — $25 тисяч.

Громадянський рух "Чесно" звернув увагу, що партії вибирають різні стратегії поширення реклами. Якщо одні просувають такий контент через офіційні партійні сторінки й особисті сторінки своїх представників, то інші створюють складні мережі сторінок, котрі прямого зв'язку з партією чи кандидатом не мають.

Атаку на Москву коментував двійник Путіна, у Кремлі була велика заворуха, - експерт

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:59

На атаку по Москві реагував не Путін, а його двійник із позивним "Удмурт". Однак він привселюдно спалився, передають Патріоти України. На проколи вказав публіцист та письменник Михайло Шейтельман. Цю "виставу" відразу "спалили" у Кремлі, адже спочатку ...

"Шемякіно? Шмекіно? Шибякіно!" Роспропагандисти досі не вивчили назву міста, яке останніми днями на слуху (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:52

Російські депутати та пропагандисти знову показали свій низький рівень інтелекту. Виявилося, що вони навіть не можуть запам'ятати назву найпопулярнішого останнім часом міста у Бєлгородській області Шебекіно, передають Патріоти України. Як тільки не наз...