Цікаві цифри: Яка партія витратила найбільше грошей на рекламу в інтернеті

На політичну рекламу у Facebook протягом вересня в Україні витратили понад $1 мільйон, передають Патріоти України.

Загалом витрати на політичну та соціальну рекламу в українському сегменті соцмережі 2020 року перевищили $2,56 мільйона, повідомляє громадський рух "Чесно".

За 25 днів вересня витрати на соцмережі зросли удвічі у порівнянні з серпнем. Цього місяця на рекламу найбільше витрачали партійні сторінки та особисті сторінки політиків. На них припадає близько 75% усіх витрат у вересні.

На рекламу в соцмережі у вересні найбільше витрачали партії "За майбутнє" та її представники – понад $203 тисячі. Левова частка витрат політсили припадає на рекламу з партійної сторінки та сторінок Ігоря Палиці й Олександра Шевченка. "За майбутнє" перевершила сукупні витрати інших лідерів рейтингу – "Слуги народу" та "Нашого краю", які у вересні за рекламу в соцмережах заплатили $137 і $64 тис. відповідно.

"Європейська солідарність" витратила на соцмереж $46 тисяч, ОПзЖ — $39 тисяч, "Перемога Пальчевського" — $38 тисяч, "Пропозиція" — $35 тисяч і "Батьківщина" — $25 тисяч.

Громадянський рух "Чесно" звернув увагу, що партії вибирають різні стратегії поширення реклами. Якщо одні просувають такий контент через офіційні партійні сторінки й особисті сторінки своїх представників, то інші створюють складні мережі сторінок, котрі прямого зв'язку з партією чи кандидатом не мають.

"Парламент Кубы проголосовал за присоединение к ОДКБ": Ексрегіонал Царьов зганьбився, поширивши фейк

неділя, 16 січень 2022, 19:45

Ексдепутат Верховної Ради України Олег Царьов, який допомагав Кремлю окупувати Донбас, знову оконфузився. Він повірив фейку про приєднання Куби до ОДКБ. Свій допис в Telegram колаборант уже видалив, але скріншоти залишилися, передають Патріоти України....

Наявність "чорної каси слуг" у Зеленського категорично заперечують: Кабміні відзвітував, скільки Ірина Верещук офіційно заробила на посаді очільниці МінТОТ

неділя, 16 січень 2022, 19:20

Ірина Верещук, яка обіймає посаду віцепрем’єр-міністр - міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій два місяці, заробила в 2021 році понад 100 тисяч гривень, зазначають Патріоти України. . В середньому за один місяць роботи Верещук нараховув...