Цікаві відчуття: Український льотчик розповів про перехід з МіГ-29 на F-16 (відео)

Український льотчик на позивний "Мунфіш" каже, що опанувати літак вони планують за 6-8 місяців. Про це він повідомив в коментарі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

За словами льотчика, їх навчають на F-16 за спеціальною програмою, яка враховує, що у льотчиків є бойовий досвід на МіГ-29. Тому військовослужбовці скоро розпочнуть тренувальні польоти на літаках з інструкторами, а не тільки на тренажерах.

"Перше, що кидається у вічі особливо стосовно авіоніки, то звичайно МіГ-29 в цьому сенсі з минулого тисячоліття, і це дуже кидається в очі. Наявність багатофункціональних дисплеїв, наявність обладнання для роботи з бортовим компʼютером, яка є дуже вимогливою частиною роботи пілота взагалі. Це вражає й в цьому може бути основна складність. А загалом літак дуже комфортний, дуже цікаве розташування ручки керування літаком, цікаві відчуття. Кабіна доволі тісна, але дуже ергономічно відпрацьована", — розповів Мунфіш.

Також льотчик повідомив, що наразі вони проходять навчання на повноцінних тренажерах, які повністю повторюють кабіну реального винищувача. Перед початком офіційних навчань, льотчики проходили навчання на доступних тренажерах, які були у країнах-партнерів. Можливо, вони були імпровізовані, як у Повітряних силах.

"Приїжджаючи сюди, ми всі прекрасно розуміємо, чим відрізняється робота з прицілом, робота з озброєнням, як приблизно вводити дані у бортовий комп’ютер і так далі", — сказав офіцер.

"Час Росії спливає": У Forbes порахували, на скільки ще Путіну вистачить запасу танків і бойових машин піхоти для інтенсивної війни проти України

субота, 13 квітень 2024, 2:35

Як пише Forbes, у той час, як широкомасштабна війна Росії з Україною триває вже третій рік, на полі битви формуються три основні рушійні сили. Росія повністю мобілізована – політично, промислово та у військовому плані. Але ця мобілізація виснажує ресур...

Україна відкрила посольство у екзотичній країні Чорної Африки

субота, 13 квітень 2024, 1:45

Україна відкрила посольство в Республіці Кот-д’Івуар. Про це в п'ятницю, 12 квітня, повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ. "Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх у рамках турне країнами Африки зді...