
Угорське посольство отримало листа з погрозами напередодні візиту міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто в Україну. Українська сторона вже почала перевірку. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на сторінці у Twitter.
За словами міністра, інцидент вже розслідують українські правоохоронні органи. Кулеба припустив, що "автори" надісланих погроз перебувають не в Україні.
"На пошту посольства Угорщини надіслали погрози "патріоті Украині" (мова оригіналу). Правоохоронці вже працюють. Автори, очевидно, за межами України - інакше 2 помилки в слові "Україна" не пояснити", - написав він.
Глава українського МЗС також опублікував лист з погрозами, який отримало посольство. У листі йдеться про те, що у разі приїзду Сійярто в Україну автори погроз "почнуть в край жорстко діяти".
"Якщо міністр приїде в Україну, готуйтеся до великої крові", - написали невідомі.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...