Цікавий поворот: Інспекцію "ДНР" позицій ЗСУ тимчасово скасували

В ОПУ повідомили, що "інспекцію" на Донбасі скасували, нової дати поки немає.

Призначена спільна інспекція ЗСУ разом з представниками координатора від ОБСЄ в районі села Шуми Донецької області сьогодні, 10 вересня, не відбудеться. Як повідомляють джерела журналістів в Офісі президента України, дана "інспекція" не переноситься, а тимчасово відміняється, передають Патріоти України.

"Представники терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР "сиділи в складі СЦКК ще з 2014 року. Їх участь в переговорах визначені Мінськими домовленостями і зараз вони присутні в ТКГ. Хоча не мають юридичної сили. Україна не проводить діалогу з терористами, тому президент України безпосередньо говорить з президентом РФ. Адже за столом переговорів може бути тільки Росія, яка і є агресором", – зазначили в ОПУ.

Джерело додало, що зараз в ОПУ шукають "грамотних юридичних рішень", щоб закінчити війну і зберегти суверенітет та територіальну цілісність України. Нагадаємо, що в середу, 9 вересня, на терміновому засіданні Тристоронньої контактної групи Україна погодилася проінспектувати разом з представниками координатора від ОБСЄ ділянку позицій Збройних сил України біля населеного пункту Шуми, Донецька область.

При цьому глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що рішення провести інспекцію позицій ЗСУ біля н.п. Шуми на Донбасі було прийнято на переговорах ТКГ з "доброї волі України" на підтвердження повного дотримання перемир'я українськими військовими.

Джерело: Обозреватель

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...

Секретар РНБО розповів, чи причетна Україна до вибухів на аеродромі під Гомелем

четвер, 11 серпень 2022, 20:14

У ніч на 11 серпня в білорусі пролунали вибухи на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Саме звідти постійно завдають ракетних ударів по території України. Чи причетні до цих вибухів ЗСУ? Про це 24 каналу ексклюзивно розповів секретар РНБО Олексій Дані...