"Цілі штаби бригад знищувалися одним залпом": Гіркін поскаржився на влучні удари ЗСУ по окупантах

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) шокував росіян "страшною" історією про те, як українські бійці за допомогою HIMARS знищують окупантів на фронті. Нещодавно він так заплутався у своїх же висловлюваннях, що звинуватив у злочинах сам себе, зазначають Патріоти України.

У черговому зверненні Гіркін спочатку спробував заспокоїти свою "публіку", зазначивши, що за один залп ЗСУ вже не "виносять" по сотні солдатів РФ. "А такі випадки були. Цілі штаби бригад знищувалися одним залпом. Штаби бригад, підкреслюю. Включаючи командирів. Цілі табори зносилися з підготовки..",- заявив Гіркін.

Терорист згадав про випадок у Макіївці. За його словами, це був не поодинокий інцидент, були й гірші. З похмурим обличчям терорист попросив армію РФ менше випивати, як це було в новорічну ніч 1 січня: "Нарешті наші військові усвідомили, що навіть на значній віддаленості від фронту не варто збиратися в купи й відзначати день Росгвардії. Ну..накрили Росгвардію в Донецьку", - вказав він.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...