
Після деокупації села Рудницьке, що на Київщині, виявилося: десятки хатІв пошкоджені. Міняти вікна та ремонтувати дахи взялися благодійні організації - як українські, так і іноземні, повідомляють Патріоти України.
За роботами стежать господарі. Багато зробили своїми силами. А що ззовні допомога прийшла разом зі снігом, то, як кажуть, дарованому коню у зуби не заглядають. Село російська війська окупували у березні. Стояли майже місяць. Коли загарбників вигнали з Київщини, то у селі нарахували понад шість десятків будинків пошкоджених, а сім узагалі зруйнованих.
Свою історію окупації розповіла Софія Іванівна. Вона стоїть в чужому одязі і на чужому ґанку. У цю хату її поселили тимчасово. Господар дуже далекий родич і живе у Росії. "У нього, навіть, дозвіл просили, щоб впустив пожити. Він впустив її. Просили, щоб оформити субсидії. Щоб вислав документи. він – ні", – кажуть односельці.
Старості, як решті селян цікаво чи той житель Росії наважиться приїхати у село. Після російських окупантів Рудницьке залишилося не тільки без осель, а й без школи.
Наразі будинки відновлюватимуть. Але йдеться лише про ремонт. Про повну відбудову – ні. Софії Іванівні ніхто нічого не обіцяє. А у неї одне бажання дожити віку в своїй хаті. "Щоб мене не виносили з чужої хати, а винесли зі своєї", – каже жінка.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...