
Російські окупанти на тимчасово захопленій Росією частині Херсонщини скаржаться на місцевих жителів. Українці нещодавно отруїли горілку, яку потім випили росіяни, передають Патріоти України
У підсумку з отруєнням було госпіталізовано цілий взвод загарбників. Про це пише Telegram-канал "Маріуполь. Спротив".
"На окупованій частині Херсонщини місцеві жителі знайшли спосіб законно труїти окупантів. Дякуємо головному колаборанту Сальдо, що дозволив продавати алкоголь. Тепер місцевим ще легше допомагати ЗСУ", – йдеться у повідомленні. Скарги загарбників на те, що українці труять їх горілкою, опублікував один з російських z-каналів.
"Пишу вам із Херсонського напрямку. Передайте хлопцям, будь ласка, щоб у жодному разі не брали горілку у місцевих. Сусідній взвод поїхав у шпиталь. Спочатку думали, що на спеку така реакція, але лікарі підтвердили отруту. Купували з рук на ярмарку, шукаємо шкідників. Моя думка така, що дуже дарма скасували сухий закон тут. Диверсанти та бариги тільки в плюсі від того", – бідкається неназваний окупант.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...