Цілили по портовій інфраструктурі: Окупанти вдарили балістикою по Одещині, є постраждалі

У неділю, 21 квітня, країна-агресор Росія вдарила балістикою по Одеській області, унаслідок чого постраждали четверо людей. Про це повідомили Сили оборони півдня у Telegram, передають Патріоти України.

«Ворог продовжує точкові ракетні удари. Пообіді вдарив балістикою по Одещині», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ворог знов цілив по транспортно-логістичному об'єкту припортової інфраструктури. Вибуховою хвилею та уламками ракети було пошкоджено приватні будинки. В одному з будинків впала стеля. На приватному подвір'ї сталося займання сіна.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер заявив, що внаслідок ракетного удару РФ по Одесі постраждали четверо людини. З них три чоловіка та одна жінка. Кіпер зауважив, що медики надають всю необхідну допомогу потерпілим.

Раніше кореспонденти "Суспільного" повідомили, що в Одесі було чутно звук вибуху. Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога. Моніторингові Telegram-канали писали про вихід балістики у напрямку Одеси. 20 квітня країна-агресор Росія завдала ракетного удару по Одесі, унаслідок чого постраждали вісім людей, серед них двоє дітей. Пошкоджено щонайменше 20 приватних будинків.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: