
У неділю, 21 квітня, країна-агресор Росія вдарила балістикою по Одеській області, унаслідок чого постраждали четверо людей. Про це повідомили Сили оборони півдня у Telegram, передають Патріоти України.
«Ворог продовжує точкові ракетні удари. Пообіді вдарив балістикою по Одещині», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ворог знов цілив по транспортно-логістичному об'єкту припортової інфраструктури. Вибуховою хвилею та уламками ракети було пошкоджено приватні будинки. В одному з будинків впала стеля. На приватному подвір'ї сталося займання сіна.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер заявив, що внаслідок ракетного удару РФ по Одесі постраждали четверо людини. З них три чоловіка та одна жінка. Кіпер зауважив, що медики надають всю необхідну допомогу потерпілим.
Раніше кореспонденти "Суспільного" повідомили, що в Одесі було чутно звук вибуху. Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога. Моніторингові Telegram-канали писали про вихід балістики у напрямку Одеси. 20 квітня країна-агресор Росія завдала ракетного удару по Одесі, унаслідок чого постраждали вісім людей, серед них двоє дітей. Пошкоджено щонайменше 20 приватних будинків.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...