Ціна російської агресії: Україна в ООН доповіла про сотні вбитих дітей Донбасу, поранених та зниклих без вісті...

Внаслідок російської агресії на сході України загинули понад 240 дітей, ще 56 безвісті зникли, а сотні отримали поранення. Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляють Патріоти України з посиланням наУкрінформ.

Він підкреслив, що зараз на Донбасі цивільна інфраструктура на підконтрольній уряду території уздовж лінії зіткнення залишається вразливою до збройних атак Росії.

Посол також заявив, що Росія повинна припинити обстрілювати мирне населення і почати виконувати свої обов'язки в рамках Мінських угод.

«Ми продовжуємо строго засуджувати атаки Росії на цивільне населення. Вони повинні бути зупинені», - підсумував він.

В кінці січня 2021 року голова ОБСЄ Анн Лінде заявляла, що життя мирного населення на Донбасі стало безпечнішим.

За минулу добу, 3 червня, в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі штаб не зафіксував обстрілів з боку бойовиків.

Йде активна підготовка: У ЗСУ розповіли, коли українські військові погонять окупантів з Донбасу

середа, 30 листопад 2022, 8:58

Українські військові підуть у потужний контрнаступ на Донбасі і відкинуть ворога. Це може відбутися так блискавично, як це було на Харківщині. Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, передають Патріоти України. Він зазначив, що ...

Російські пропагандисти заявили, що символ Z придумав Сталін в 1941 році - насправді ним позначено абзац (відео)

середа, 30 листопад 2022, 8:47

Російські пропагандисти намагаються вигадати нові сенси для своєї окупаційної символіки, щоб надати їй більшої значущості. Так, кореспондент телеканалу "Звезда" видав, що символ Z нібито вигадав Йосип Сталін, передають Патріоти України. Його пропаганди...