Ціна "стабільності" диктатури: Як впав рейтинг Білорусі за рік через заворушення проти Лукашенка

У Білорусі вже майже пів року тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, які відбулися 9 серпня.

Білорусь опустилася на 98 позицій в рейтингу безпечних країн. Про це повідомляє ресурс Numbeo, передають Патріоти України.

На початку 2020 року Білорусь посідала 16-е місце зі 129 країн і перебувала між Хорватією і Данією. За даними на початок 2021 року республіка опустилися на 114-е місце серед 135 країн і перебуває тепер між Домініканською Республікою і Кенією.

Лідирує в рейтингу Катар, на останньому місці - Венесуела. Сервіс Numbeo збирає статистику щодо якості життя в різних країнах. Індекс злочинності та безпеки заснований на опитуваннях користувачів сайту.

Не пускають навіть із "шенгеном": Росіяни з подвійним громадянством не можуть втекти від мобілізації до Естонії

понеділок, 26 вересень 2022, 22:42

Росіяни з подвійним громадянством не зможуть втекти від мобілізації в Естонію. Їх не врятують навіть вже наявні шенгенські візи. Про це повідомляє SchengenVisaInfo, передають Патріоти України. За даними видання, Естонія вирішила вдатися до таких рішень...

Несподівано: Залужний зізнався, що вчився у головнокомандувача ЗС РФ Герасимова

понеділок, 26 вересень 2022, 22:28

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний зберігає у своєму кабінеті публікації й твори начальника Генштабу ЗС Росії генерала Валерія Герасимова. Залужний розповів про це для The Time, передають Патріоти України. "Я виріс на російській ві...