
Народна депутатка Мар'яна Безугла вважає "надмірними" виплати сім'ям загиблих воїнів ЗСУ. Про це Мар'яна Безугла написала у Facebook, передають Патріоти України.
За словами народної депутатки підвищення виплат військовослужбовцям ще на 70 тис. грн - включення "друкарського станка".
"Так що слідкуйте за курсом, кхм. Я і 15 млн грн виплат сім'ї загиблого вважаю надмірними, є вже повно маніпуляцій з цього приводу, а пам'ятаєте, як ми у 2022 сміялися щодо "машини замість сина" в Росії... Державі не подужати такі гроші. Дірка в бюджеті росте. Цінності не в грошах, а в нормальному ставлені до людини у війську, справедливій мобілізації і національній ідеї. Виплати можна отримувати і через "госсуслуги", здавшись", - йдеться у заяві представниці фракції "Слуга Народу" Мар'яни Безуглої.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....