Цькували російські куратори: Найманець "ЛДНР" здався українським військовим (фото)

На позиції однієї з механізованих бригад зі складу Об'єднаних сил 28 вересня прийшов і добровільно здався у полон проросійський бойовик. Він був озброєний автоматом, інформують Патріоти України із посиланням на прес-службу ООС.

Українські військові повідомили, що у цей час саме перебували на бойовому чергуванні та стежили, щоб унеможливити прохід ворожих ДРГ. Тоді ж зауважили, що до них рухається невідома особа.

"Уважно слідкуючи, ми максимально близько підпустили того, хто йшов. За декілька хвилин зрозуміли, що це військовий зі зброєю. Коли він підійшов впритул до нашого спостережника – ми швидко обеззброїли його й одразу ж доповіли своєму командиру", – розповіли бійці ЗСУ.

Цькували російські куратори

  • Бойовик проходив службу в полку, що базується у тимчасово окупованій Кадіївці, на посаді механіка-водія. До найманців Росії він приєднався після повноліття в 2016 році.
  • До бойовиків його привів батько, який служив у сусідньому підрозділі. Йому пообіцяли високу зарплатню та видали зброю. Він попробував наркотики та став наркозалежним.

"Зі слів бойовика, наркотики та алкоголь у його підрозділі цілком звична річ. Дисципліна, як поняття – відсутня взагалі. Не витримавши знущань та постійного приниження як від російських кураторів, так і від бойовиків, – вирішив добровільно перейти на підконтрольну Україні територію", – зазначили у штабі ООС.

Перебіжчика не зупинили навіть мінні поля, які понаставляли російські окупанти перед своїми позиціями, та банальна можливість просто бути розстріляним у спину бойовиками.

Коли закінчиться війна в Україні та почнеться процвітання - пророцтво карпатських мольфарок (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 9:56

Карпатські мольфарки пророкують, що мир в Україні має наступити за 3-4 роки. Приблизно стільки ж часу, запевняють вони, знадобиться країні для економічного процвітання, зазначають Патріоти України. Свої пророцтва мольфарки озвучили у програмі "Світ на...

Зеленський у небезпеці і не "досидить" термін: Карпатська мольфарка зробила несподіване пророцтво про президента України

понеділок, 6 грудень 2021, 9:22

Президент Володимир Зеленський не зможе завершити термін своєї каденції та напередодні залишить посаду державного керівника. Крім того, політику загрожує серйозна небезпека навіть до фізичної розправи, зазначають Патріоти України. Таку версію зробила ...