"Цього співробітника давно звільнили": СБУ відреагувала на заяву нардепа Лероса щодо стеження за ним

Служба безпеки України заявила, що не має відношення до людей, які нібито стежили за народним депутатом Гео Леросом. Про це повідомили в пресслужбі СБУ, передають Патріоти України.

Лерос опублікував фото посвідчення СБУ одного із людей, які за ним стежили. Пресслужба СБУ повідомляє, що Золотов Євген, який при собі мав прострочене посвідчення, був звільнений ще у 2014 році.

За інформацією поліцейських, які приїхали на виклик нардепа, Золотов здійснював фото- та відеофіксацію дій народного депутата. При цьому він не зміг пояснити причину своєї поведінки. "Наголошуємо, що немає жодних підстав, щоб пов’язувати цю ситуацію з діяльністю СБУ", - сказали у пресслужбі.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...