Цього тижня перелік звільнених населених пунктів займає найбільшу частину у звітах наших військових - Зеленський

Успіхи українських військових не обмежуються звільненням лише Лимана на Донеччині. Про це президент Володимир Зеленський заявив у відеозверненні у неділю, 2 жовтня, передають Патріоти України.

Він розповів, що військові щодня — щонайменше зранку і ввечері — звітують йому про ситуацію на фронті. За словами Зеленського, цього тижня у них найбільшу частину займає перелік звільнених від російських окупантів населених пунктів України у межах оборонної операції.

"Найбільш медійною зараз стала історія звільнення Лимана Донецької області. Але успіхи наших воїнів не обмежуються тільки Лиманом. Це, знаєте, така тенденція", — заявив він.

Зеленський додав: коли повертається український прапор, то російський фарс «з якимись там папірцями, якимись анексіями ніхто й не згадує, окрім, звичайно, правоохоронних органів України».

«Кожен, хто причетний до будь-яких елементів агресії проти нашої держави буде за це відповідати», — наголосив президент.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...