Не ставити життя під загрозу: ЦВК прийняла важливе рішення щодо голосування на місцевих виборах переселенців

Центральна виборча комісія на засіданні 18 травня прийняла новий порядок зміни виборчої адреси, який надає можливість голосувати на місцевих виборах 2020 року внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора", передають Патріоти України.

Змінити виборчу адресу можна буде з моменту набуття чинності цією процедурою включно до п’ятого дня з початку виборчого процесу. Рішення підтримали 16 членів ЦВК, постанова почне діяти 1 липня. За словами заступника глави ЦВК Сергія Дубовика, цей документ робить переселенців з Донбасу та Криму частиною територіальних громад, у яких вони фактично проживають.

У грудні минулого року ЦВК прийняла порядок тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Документ передбачає подання заяви про зміну місця голосування через електронну форму, а також через уповноважену особу. Відповідно до нової редакції документа, тимчасово змінити місце голосування, окрім зареєстрованих виборців, можуть і громадяни, які не мають зареєстрованого місця проживання (так званої прописки). Зміна місця голосування відбувається як лише на перший тур виборів, так і одночасно на обидва.

Чухав причинне місце під час прямої трансляції: На параді в Пітері на очах Путіна стався курйоз (відео)

неділя, 25 липень 2021, 22:15

Іранський моряк, який брав участь у військовому параді в Санкт-Петербурзі до Дня ВМФ РФ, осоромився на очах у президента Росії Володимира Путіна. Про це пише "Фонтанка", передають Патріоти України. Як відомо, 25 липня в Санкт-Петербурзі з нагоди 325-ї ...

Загадкова смерть російського міністра: Підозрюваний у вбивстві запевняє, що посадовець "сам впав"

неділя, 25 липень 2021, 21:59

24 липня в лікарні помер міністр зв'язку і цифрового розвитку Амурської області Олександр Курдюков. Йому було 39 років. У ЗМІ з'явилася інформація про причини його смерті. Про це повідомив Telegram-канал LIFESHOT, передають Патріоти України. Нагадаємо,...