ЦВК зняла з виборів "слугу трьох народів", котрий балотувався у Харкові від партії Зеленського

У четвер, 11 липня, ЦВК анулював реєстрацію кандидата депутати від партії “Слуга народу” Олександра Куницького, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс”. Україна».

Відомо, що причина відмови – факт відсутності в Україні протягом п’яти років, а не не скасоване ізраїльське громадянство "слуги", чи його зв'язки у Росії.

Зазначається, що рішення було прийнято після розгляду скарги кандидата в нардепи Олега Петриченко.

“За інформацією про перетин державного кордону України, наданої Державною прикордонною службою України листом від 26 червня 2019 року, протягом останніх п’яти перед днем позачергових виборів народних депутатів України 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 по 5 грудня 2015 року)”, – сказано в повідомленні.

Довід Куницького про те, що відсутність його в Україні пов’язане зі службовими відрядженнями “1+1 Продакшн” і громадською діяльністю від імені Всеукраїнського студентського братства “Еліта нації”, ЦВК до уваги не прийняв.

Примітно, що в тому ж окрузі №169 як самовисуванець балотується депутат Олександр Грановський, що входить у фракцію Блоку Петра Порошенка. 29 травня, він заявив про вихід з партії екс-президента Петра Порошенка.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook Куницький, Грановський знає, що його опонента відновлять через суд. Крім того, кандидат від «Слуги народу» впевнений, що він виграє вибори.

«9 членів ЦВК проголосували проти мене! 7 членів ЦВК були проти мого зняття. Це як раз і є чіткий сигнал політичного тиску! Жоден з них не утримався! », – написав він. Більш того, за інформацією Куницького, Порошенко особисто дзвонив членам ЦВК і вимагав, щоб під будь-яким приводом Куницького не реєстрували.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...