
Українські захисники продовжують завдавати значних втрат російським окупантам. Снайпери Збройних сил України знищили двох росіян із дистанції 1500 метрів. Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський. Він також опублікував у своєму Telegram-каналі відповідне відео, передають Патріоти України.
"Група "Привид" Окремої президентської бригади ім. Гетьмана Богдана Хмельницького знищує двох росіян із дистанції 1500 метрів. Слава героям!" – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що українські захисники працювали з гвинтівки BARRET MRAD 338. Варто додати, що розробка гвинтівки розпочалася наприкінці 2009 року. У 2015 році гвинтівка Barrett MRAD надійшла на озброєння Сил спеціальних операцій армії Норвегії та Сил спеціальних операцій Збройних сил України.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою