
В окупованих Олешках від води, яка піднялася через підрив окупантами дамби Каховської ГЕС, загинуло щонайменше 10 людей, але насправді цифра набагато більша. Про це сказав речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Він зазначив, що на лівому березі Херсонщини, яка зараз окупована росіянами, ситуація важка. "Дуже багато низин, в яких вода зібралася. Там також дуже багато загиблих людей і тварин. Також багато людей залишаються в підтоплених будинках", - розповів він.
При цьому додав, що окупанти проводять лише на камеру рятувальну операцію, відкачуючи воду, з кількох домівок і відразу виїжджають звідти.
Толоконніков розповів, що місцеві люди повідомляють про великий сморід. За його словами, попередньо відомо, що в Олешках загинуло від води щонайменше 10 людей. "Але ми думаємо, що ця цифра буде набагато більшою, бо окупанти і далі навіть рідних не пускають туди, щоб забрати тіла. І кажуть, що будуть вивозити потім всіх. Також реєструють в лікарні не як потонулих людей, а що нібито смерть наступила внаслідок зупинки серця. Тобто пробують різними шляхами знизити цю криваву статистику, до якої окупанти причетні", - наголосив речник Херсонської ОВА.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...