
Росія зробила Грозний містом-побратимом захопленого Маріуполя. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Сьогодні мер Грозного Хас-Магомед Кадиров і глава окупаційної адміністрації Маріуполя Олег Моргун підписали угоду "про встановлення побратимських відносин між містами" і "обмінялися подарунками". Згідно з документом, вони будуть розвивати співпрацю "в інтересах жителів двох міст".
"Планується встановлення та розвиток контактів у галузі освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту та інших сфер", - йдеться у повідомленні.
Як відомо, під час воєн у Чечні Грозний піддавався бомбардуванням і ракетним і артилерійським обстрілам з боку російської армії. Місто було зруйноване, росіяни люблять хвалитися тим, що відбудували його.
Під час повномасштабного вторгнення в Україну армія РФ нещадно обстрілювала Маріуполь, а також скидала на українське місто бомби, знищуючи цивільну інфраструктуру і вбиваючи українців.
За даними влади, у місті вбили 22 тисячі мирних людей, було пошкоджено 90% життєво важливої інфраструктури. Точні цифри невідомі, оскільки Маріуполь залишається під контролем російських загарбників.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...