
Лицемірство окупантів не має меж. Однією рукою вбиваючи мешканців Маріуполя, іншою – загарбники відкривають у місті "штаб" путінської партії "Єдина Росія". Про це повідомили місцеві мешканці, які залишаються у заблокованому Маріуполі, передають Патріоти України.
За їхніми словами, свій "штаб" рашисти відкрили в торговельному центрі на виїзді з міста. Вони цинічно називають його "гуманітарним".
Насправді російські загарбники роздають у "штабі" партійні газети та агітки "Єдиної Росії". Також там видають SIM-картки мобільного оператора "Фенікс", який з 2014 року працює на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Брехливі агітаційні листівки окупанти поширюють і у Чернігові.
Тим часом що Маріуполь, що Чернігів потерпають від невпинних російських обстрілів. Мешканці міст на межі виживання, а цивільна інфраструктура зазнала значних руйнувань.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...